+421 947 973 737 info@glampingresort.sk

Partneri

Glamping Resort

 

Aké sú výšky zliav?

Prehľad zliav nájdete priamo vo vašom stane, pohybujú sa od 10 do 20 percent.

Akým spôsobom uplatním zľavu?

Stačí sa v prevádzke pri platení preukázať kľúčom z Glamping Resortu.

Farma pod Vtáčnikom

Idylické miesto nachádzajúce sa v blízkosti nášho Glamping Resortu. Jogurty, syrové nite a syry z kravského a ovčieho mlieka vyrábajú tradičným spôsobom s dôrazom na kvalitu surovín. Dôkazom je ich výnimočná bryndza používaná v renomovanej Michelinskej reštaurácii v Maďarsku.

Miriam body studio

Prišli ste ku nám za oddychom a relaxom? Tak potom vám určite padnú vhod služby nášho partnerského štúdia. Vybrať si môžete z rôznych druhov masáží, napríklad medovú, lávovými kameňmi, klasickú a mnoho ďalších. Nachádza sa v Opatovciach nad Nitrou.

Palm street boyz 

Ázijské bistro ponúka polievky, hlavné jedlá a dezerty. Okrem stáleho menu, môžete každý týždeň okúsiť jedlo svetovej kuchyne.

POKE Prievidza

Kde inde si vychutnať exotický zážitok zo zdravého a ľahkého jedla z čerstvých a kvalitných surovín, ako v tomto Poke bare? ponúkajú rôzne druhy Poke, dokonca si môžete vybrať suroviny sami.

Barrack – Laser Game – Bowling

Zaručená zábava pre celú rodinu alebo partiu. Po hre určite neodchádzajte a poseďte si pri čapovanom pive, miešaných drinkoch, káve, víne a pizzi. Aréna sa nachádza v Prievidzi.

Bojnická reštaurácia

Pod klenbami

Útulná reštaurácia priamo na námestí v Bojniciach. Na výber sú pochúťky tradičnej kuchyne, denné menu, pizza, šaláty, ryby, špeciality z bravčového a hydinového mäsa, bezmäsité jedlá, halušky a dezerty. Platba v hotovosti.

Shisha place Bojnice

Kde si lepšie vychutnáte kvalitnú shishu s veľkým výberom svetlých aj tmavých tabakov ako na vašej zaslúženej dovolenke? Obsluha vám s výberom rada pomôže. Či už ste milovníkmi vodnej fajky dlhé roky alebo ju chcete len vyskúšať, z tohoto podniku budete odchádzať zaručene spokojní.

Hygge Bojnice 

Moderný podnik s terasou a exkluzívnym výhľadom na Bojnický zámok. Pochutnáte si na ázijských špecialitách ale aj svetovom street foode. V teplom období vás osvieži lahodný drink alebo limonáda. V období Vianoc si nenechajte ujsť hygge punče. 

Zrkadlové bludisko

Zaujímavá atrakcia, pri ktorej sa zabavia deti aj dospelí za každého počasia. Vyskúšajte aj vy nájsť cestu von z netradičného bludiska postaveného len zo zrkadiel. Zažijete množstvo zábavy aj pri „smiešnych“ zrkadlách od ktorých nebudú chcieť vaše deti odísť.

Park Bojnice

Ďalší podnik z kategórie do každého počasia. Kto z vás je najlepší? V čom? Predsa v bowlingu, biliarde alebo šípkach! Príďte a porovnajte si svoje sily.

Tip: porazený by mal pozvať na pizzu, ktorú tu takisto pripravujú. 

Dráčik

Detský raj. To vystihuje podstatu tejto príjemnej reštaurácie, ktorá pozostáva z reštaurácie, vnútorného detského ihriska, vonkajšej terasy, vonkajšieho ihriska. Ideálne spojenie oddychu pre rodičov a zábavy pre deti. Reštaurácia ponúka výber z rôznych druhov jedál a taktiež detské menu. Nachádza sa v Prievidzi.

Gumiland

Snom každého rodiča je spokojné a unavené dieťa. Tu sa vám tento sen splní. súčasťou areálu sú skákacie hrady, šmykľavky, nafukovacie loďky, a ďalšie. POZOR: nie je otvorené celoročne.

Cukráreň Medulienka

Máte chuť na kávičku a zákusok, ale nemôžete lepok? Cukráreň plná dobrôt z poctivých surovín je pre vás riešením! V ponuke majú domáce torty, limonády, či kávu praženú na Slovensku.