+421 947 973 737 info@glampingresort.sk

O nás

Glamping Resort
Glamping Resort

O spoločnosti

Vitajte v našom novopostavenom Glamping Resorte skrytom v malebnom pohorí Vtáčnik. Svoju lásku k dobrodružstvu a luxusu sme sa rozhodli preniesť do podnikania, a tak vznikol Glamping Resort.

Máme vysoké nároky na kvalitu a servis, a preto sa snažíme našim hosťom poskytnúť nezabudnuteľný zážitok s domácou a prívetivou atmosférou. Využívame potenciál okolitej prírody a ponúkame hosťom mnoho aktivít, ktoré vedú k poznaniu okolitej krajiny a kultúry.

Kupoly

Naše kupolové domy sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú únik z každodenného života. Každá kupola je navrhnutá s ohľadom na detaily a poskytuje pohodlné a luxusné ubytovanie, ktoré vás priblíži k prírode.

Ponúkame rôzne pobyty – od romantických pre páry, cez rodinné pobyty, až po dobrodružné pre partiu kamarátov. A vďaka našej polohe v pohorí Vtáčnik, máte k dispozícii širokú škálu outdoorových aktivít.

Či už ste prišli do glampingu na romantickú dovolenku alebo oddychový výlet, urobíme všetko preto, aby ste si tento zážitok pamätali ešte dlho po návrate domov. Pripojte sa k nám a objavte úžasný svet prírody v spojení s luxusom, ktorý náš rezort ponúka. Vaše nezabudnuteľné dobrodružstvo čaká!

Miroslav Pavec

Zakladateľ Glamping Resortu

FAQ

Aké je vybavenie glampingového stanu?

Klimatizácia, chladnička, rýchlovarná kanvica, terasa, kúpeľňa, WiFi, gril, pitná voda a vírivka (za príplatok).

Koľko to stojí?
Výsledná cena pobytu závisí od rôznych parametrov, presnú cenu zistíte TU.
Aké aktivity sú dostupné v blízkosti?
  • Bojnický zámok
  • Národná ZOO Bojnice
  • Vyhliadka Čajka v oblakoch (Bojnice)
  • Botanická záhrada Bojnice BotanyPark
  • Čičmany
  • Lezecká oblasť Hrádok
  • Končitá
  • Farma pod Vtáčnikom
  • Vtáčnik
  • Termály Malé Bielice

Viac TU

Aké sú možnosti stravovania?
Raňajky si môžete objednať prostredníctvom nášho rezervačného systému, obedy a večere si vychutnáte v príjemnom prostredí našich partnerských reštaurácií, navyše so zľavou exkluzívne pre hostí Glamping Resortu.

PARTNERI

Je ubytovanie vhodné pre deti/psíkov?

Detičky sú u nás vítané, zvieratá majú vstup zakázaný.

Aké sú možnosti parkovania?

Parkovanie sa nachádza na súkromnom parkovisku v areáli Glamping Resortu.

Ako je to so súkromím?

Areál je oplotený, súkromie v rámci kupoly je zabezpečené drevenými zástenami a závesmi v interiéri.

Aké sú možnosti dostupnosti v prípade zlého počasia?

Môžete sa spoľahnúť na 100% dostupnosť aj v prípade nepriaznivého počasia. Priamo do areálu Glamping Resort vedie asfaltová cesta a v areáli sa pohybujete po vyvýšených chodníkoch.

Referencie

Čo sa o nás hovorí?

Markéta
Markéta
10
Exceptional
Veronika
Veronika
10
Ubytování předčilo naše očekávání. Vše bylo naprosto skvělé. Po příjezdu nás přivítal milý pan majitel, který nám vše oc
Ieg
Ieg
10
Exceptional
Úradníčková
Úradníčková
10
Exceptional
Úradníčková
Úradníčková
10
Exceptional
Tetiana
Tetiana
10
☺Очень приятные люди , встретили и провели 🙌нас понравился мини-отпуск) все очень чистое, новое. Вокруг природа завораживает . завтраки отдельное искусство 🙌
Ivana
Ivana
10
Pre mňa osobne je veľmi dôležité aby ubytovanie malo svoje srdce a príjemných majiteľov, ktorí za tým stoja. A to je prá ☺Príroda. Samota. Originalita. Výnimočnosť. Taký základ, ktorý ocení introvert. No zároveň, je to pre deti zaujímavý, krásny a neobyčajný priestor :) Nakoľko sme tam trávili aj Silvester- bolo to naozaj niečo výnimočné - a krásny ohňostroj v obci a na okolí. Je to miesto, ktoré si vás niečim podmaní a chcete sa tam vrátiť. Netreba mať obavy z počasia, aj dážď tam mal svoje čaro, relax vo vírivke s kvapkami na kopule, alebo zaspávanie so zvukom padajúcich kvapiek.
Anonymous
Anonymous
9,0
Wonderful
Mišakova
Mišakova
10
☺Krásne prostredie čisto všetko krásne nové .Keď som zavolala o 16 či by sa dalo urobiť občerstvenie na privítanie boli veľmi ústretový a spravili krásne privítanie
Andrej
Andrej
9,0
bol to zazitok ☺velmi priatelsky pristup personalu, ochotneho pomoct s cimkolvek. stan a jeho vybavenie krasny aj so stipkou dokonalwho sukromia ☹trochu chladnejsie ako podla predstav ale verim ze kedze je toto prva sezona tak este vychytaju muchy