+421 947 973 737 info@glampingresort.sk

GLAMPING

luxus

Čo je to glamping?

Glamping, alebo luxusný kemping, je skvelou alternatívou pre tých, ktorí milujú prírodu, ale zároveň ocenia pohodlie a komfort. Názov glamping vznikol spojením slov glamour (luxus) a camping (kempovanie). Aké sú hlavné benefity glampingu?

 

 

Komfort a luxus

Glamping ponúka všetky pohodlia a luxus, ktoré by ste našli v hoteli. Od pohodlných postelí po vykurovanie, klimatizáciu a dokonca aj vonkajšie vírivky. Glampingové stany sú elegantne zariadené a majú vlastné kúpeľne a kuchynky. 

 

Príroda a relaxácia

Glampingové stany sú umiestnené v krásnom a tichom prírodnom prostredí, kde si môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a relaxovať v prírode.

 

Nové zážitky

Glamping ponúka zaujímavé a unikátne zážitky, ktoré neponúka bežné ubytovanie v hoteloch alebo apartmánoch. Ubytovanie v kupole vo vás určite zanechá nezabudnuteľné zážitky.

 

Flexibilita

Glampingové stany sú k dispozícii po celý rok a podľa sezóny ponúkajú rôzne balíčky ubytovania a zážitky v okolí, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií a rozpočtu.

 Výhody glampingu sú jasné

Ponúka spojenie prírody a komfortu a zanecháva nezabudnuteľné zážitky. Ak hľadáte alternatívu k bežnému ubytovaniu, určite vyskúšajte glamping a užite si prírodu v luxuse.