+421 947 973 737 info@glampingresort.sk
Rekreačný raj: Nitrianske Rudno

Typ aktivity

Relax pri vode, rybárčenie, koncerty, auto-moto zrazy

S deťmi

áno

Čas

Individuálne

Prístup

Celoročne

Vitajte v Nitrianskom Rudne, mieste, kde sa spája príroda s dobrodružstvom a pohodou! Táto dedinka ponúka širokú škálu aktivít pre každého návštevníka.

Letné osvieženie

Hlavnou dominantou Nitrianskeho Rudna je jeho pôsobivá priehrada. V letných mesiacoch sa stáva rajom pre plávanie, vodné športy, kultúrne podujatia, koncerty, auto-moto zrazy a v rybárskych sezónach je obľúbeným miestom pre športových rybárov. V jej okolí nájdete stánky s občerstvením, kde si môžete dopriať osviežujúci nápoj alebo miestne dobroty. Dedina ponúka aj reštaurácie s rôznorodým menu.

Na svoje si prídu aj milovníci športu

Pre tých, ktorí hľadajú aktívne zážitky, Nitrianske Rudno ponúka viacero možností. Okrem vodných športov môžete vyskúšať aj bowling v miestnej reštaurácií PIZZA BOWLING KOHÚT. Určite nevynechajte dobre značené turistické trasy, ktoré vám umožnia objaviť krásu okolitých pohorí. Vyberte sa na túru a vychutnajte si úchvatné výhľady a panorámy, ktoré vás pohladia na duši.

Nitrianske Rudno je známe pôvabnou krajinou, ktorá vás okúzli svojou nedotknutosťou. Zelené kopce, lesy a kvitnúce lúky tvoria dokonalé prostredie na prechádzky a relaxáciu. Nech sa vydáte na krátky výlet alebo dlhšiu túru, prírodná krása vás bude sprevádzať každým krokom.

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete spojiť s prírodou a zažiť dobrodružstvo, Nitrianske Rudno je pre vás ideálnou voľbou.