+421 947 973 737 info@glampingresort.sk

Čo je to Glamping?

Glamping, alebo luxusný kemping, je skvelou alternatívou pre tých, ktorí milujú prírodu, ale zároveň ocenia pohodlie a komfort. Medzi hlavné benefity glampingu patrí:

Komfort a luxus – Glamping ponúka všetky pohodlia a luxus, ktoré by ste našli v hoteli. Od pohodlných postelí po vykurovanie a dokonca aj vonkajšie vírivky. Glampingové stany sú elegantne zariadené a majú vlastné kúpeľne a kuchynky.

Príroda a relaxácia – Glampingové stany sú umiestnené v krásnom a tichom prírodnom prostredí, kde si môžete oddýchnuť od každodenného zhonu a relaxovať v prírode.

Nové zážitky – Glamping ponúka zaujímavé a unikátne zážitky, ktoré neponúka bežné ubytovanie v hoteloch alebo apartmánoch. Ubytovanie v kupole vo vás určite zanechá nezabudnuteľné zážitky.

Udržateľnosť – Glamping je ekologickejší ako bežné ubytovanie, pretože pri výstavbe sa používajú prírodné materiály, recyklované materiály a elektrická energia pochádza zo solárnych panelov z blízkej elektrárne Nováky. 

Flexibilita – Glampingové stany sú k dispozícii po celý rok a podľa sezóny ponúkajú rôzne balíčky a zážitky, takže si môžete vybrať podľa svojich preferencií a rozpočtu.
Výhody glampingu sú jasné – ponúka spojenie prírody a komfortu a zanecháva nezabudnuteľné zážitky. Ak hľadáte alternatívu k bežnému ubytovaniu, určite vyskúšajte glamping a užite si prírodu v luxuse.